LaciQ

LaciQ

my e-mind

LaciQ's weblog
  hlavne o developerstve, mobilných telefónoch, autíčkach, počítačoch, programovaní a webdizajne ...

Inteligentné, milé a cieľavedomné alebo tri ženy okolo mňa

[2009/03]

Môj súkromný život sa točí okolo žien, kamarátstvo či priateľstvo s chalanmi ma nikdy nenapĺňalo toľko, ako ten istý vzťah, ale so ženou.

Dnes, v mojom rozlietanom živote, v ktorom veľkú časť zohráva práca ktorú mám rád ale hlavne práca, ktorou sa hlavne snažím robiť radosť aj iným. Nerád sa sebecky teším z úspechov, teším sa z nich skutočne vtedy, keď ich môžem zdielať s inými, zväčša blízkymi osobami.

A tie tri ženy okolo mňa? Boli tu vždy keď som ich potreboval ale uvedomil som si to len nedávno, keď som popíjal večerné kapučínko a analyzoval čo všetko sa v mojom živote za posledný rok zmenilo.
Aké sú? Inteligentné, cieľavedomé, milé, spoľahlivé, prisôsobivé, sčítané, charizmatické, sympatické a samozrejme karieristky - čistý ja v ženskom vydaní, to samozrejme srandujem, len nedalo môjmu egu nedať to do poznámky. S jednou som už od malička, druhá je ideálny prototyp biznis partnerky a tretia mi ukázala čo znamená skutočná láska.

Tak si pozrime ich profily trošku zblízka :)

Siska, v kalendári nájdená pod tajným menom Silvia.
Sestrička. Od čias, kedy sme lietali po okolí našeho rodného mesta s partiou chalanov, na čele ktorej udávala tempo najmladšia blondínka, sa toho veľa zmenilo. Čo som mal robiť s tou babou, keď ona proste chcela chodiť von s nami, s chalanmi, tá malá Sisa, ktorá časom vyrástla. To som si prvýkrát uvedomil pri nástupe na vysokú školu, keď utekala na vlak do školy - gymnázia do vedľajšiho mesta. Zrazu mala vlastný život, ja som školu skončil, ona nastúpila do prvého ročníka, že ekonomika a menežment, držím palce.

Dellka, v kalendári nájdená pod špionážnym menom Adela.
Úžasná kamarátka. Mám to pred očami, šiel som s Riškom z tréningu a na Mostnej sme Vás so Sonkou už z diaľky videli. Ďalší komentár to už nepotrebuje, zdieľali sme spolu všetky troubles, či rodinné, toho fešáka Oňa, či ako sa to volá. Vždy sme sa správali profesionálne, ale nie chladne. Nepamätám koľko krát sme sa pohádali, ale myslím že dve ruky by nebolo treba. Po poslednom lete, zorganizovaných tanečných akciách a spoločnom rozhodovaní o veciach dôležitých sa budem opakovať, skutočná kamarátka a ideálna biznis partnerka. Nech budeš koľkokoľvek kilometrov vzdialená, nezabúdaj, pokiaľ ťaháme za jeden koniec, sme neporaziteľní.

Nikitka, v kalendári vyhľadateľná pod krycím menom Veronika.
Láska na prvý pohľad. Veru, to nemám len pred očami, ale si to aj vetu za vetou celé pamätám, po troch červených strikoch som Ťa prirovnával k herečke z Modrého pacifiku a ty si na mňa pozerala pohľadom, že či to fakt skúšam alebo o čo mi ide. Následný koncert, kúpalisko v Stráňavách a prvé rande dali veci do pohybu. Dnes už trávim viac času v Strečne ako v byte v Žilinke a prajem si nech to nikdy neskončí. Ukázala si mi aj iné životné hodnoty a situácie na aké som bol zvyknutý a taktiež som prehodnotil názor že v dedinke, či obci nedaľeko veľkého mesta nemusí byť až tak zle :) A pokiaľ to pôjde ako doteraz, som tu iba pre Teba.

Baby, týmto článočkom Vám chcem odkázať jedno verejné ďakujem.

A viete aká by bola v poradí štvrtá žena? Podľa nápovedy, že sa veľa hádame, ale o to vieme byť milší, často riešime cez telefón poradenstvo ohľadom PC, vieme byť aj pekne hnusní, a veci skutočne prežívame, povaha sa určite nezaprie ... takže pozdrav letí aj mojej mamine :)
Zobrazené x
Keytagy
  • dellka
  • developerstvo
  • girls
  • homepage
  • laciq
  • nikitka
  • siska
  • vizualizacie
Najčítanejšie
All rights reserved! laciq@itcs.sk ICQ 243-137-153