LaciQ

LaciQ

my e-mind

LaciQ's weblog
  hlavne o developerstve, mobilných telefónoch, autíčkach, počítačoch, programovaní a webdizajne ...

Život je zmena alebo niektoré veci naozaj nemôžeme ovplyvniť

[2008/09]

Už takmer tri mesiace som nenapísal článoček. Výstavba, mobily, autá, technológie. Všetko sa deje, všetko napreduje a ja si ani neviem nájsť kúsoček času aby som sa k niektorej z tém vyjadril. Dnes, tento nepríjemný jesenný deň bude článoček prvý krát o mne a nie o žiadnej z mojich obľúbených oblastí.

Mal som zvláštne obdobie, neviem ho nazvať ináč. Zvláštne leto, zvláštny kus života a bolo to ako previerka sily mojej osobnosti. Stáva sa čokoľvek a občas to ľuďom nevyjde, ešte pred rokom a pol som uverejnil článok o tom že je jediná a dnes už to nieje pravda. Mesiac prázdnin som mal úplne nanič, nepomáhali slzy, smútok, ľútosť, ani alkohol a zo zúfalstva ani antidepresíva. Blízki ma podporovali a bol som stále ako zhypnotizovaný. Všetko sa zmenilo na týždennom tanečnom tábore, kde som bol ako spoluorganizátor a kde mi všetky tie tínedžerské decká dali obrovskú energiu. Hneď po ňom som si dal wíkend s rodičmi, vybehol som v teniskách a mikine na Kriváň (vybehol - rozumej, že skoro som odpadol a toľko nadával, neviem kedy naposledy v živote som sa takto prekonal) a ďalší deň v Thermalparku zrelaxoval telo aj ducha. A zrazu bolo po lete, všetko naspäť do koľají, nejaký ten povinný kolobeh udalostí, dôležitých na prežitie. A pár dní na to to prišlo, objavila sa, jednoduchá, príjemná, nekonečne sympatická, skromná a čo bolo nemenej dôležité, voľná!

A čo všetko sa zmenilo? Úplne nič! Mám rád svoju prácu, mám rád veci ktoré robím. Som spokojný so životom, aj keď, keby som bol úplne spokojný, život by nemal zmysel a preto mám chuť ísť stále dopredu. Tento rok opäť otvárame hiphopovú tanečnú školu tu v Žiline, bude to radosť pozorovať decká ako sa formujú a idú si za svojim cieľom. Potrebujem tvoriť, mať myšlienky, nápady, realizácie, pokúšať biznis, pretože kto nepokúša, nemá neskôr právo sťažovať sa, že je niečo zle alebo nebodaj že on sa má zle. Teším sa, žijem :) Stále sledujem výstavbu v Žiline, môžem prezradiť že Europalace aj Amfiteáter finišujú s hrubou stavbou. Stále mám rád autíčka, aj veľké, aj pár modelov mi pribudlo na poličke. Stále sa teším z maličkostí a na okamih, kedy zase niekoho poteším a prekvapím.

Teraz hľadím na monitor a usmievam sa, mám veľké plány a veľké sny. Chcem sa ich pomaličky realizovať a uvidím ako bude šťastie priať a ako sa budú napĺňať. Toľko nateraz ale aj tak neviem sľúbiť, kedy si opäť nájdem takúto peknú chvíľku pre seba a opäť niečo publikovateľné napíšem.
Pozdravujem moju Niku. Pozdravujem Dellku a Oňa ktorý boli so mnou cez tie ťažké chvíle, pozdravujem Katku ktorá to celé spáchala. Pozdravujem aj ocina, aby sa čoskoro vrátil domov z nemocničných priestorov a aby mu ten jeho obľúbený futbal už takéto nepríjemnosti nespôsoboval. Pozdravujem aj maminu s ktorom opäť telefonujem častejšie a nielen keď niečo potrebuje. Pozdravujem sestru Sisku ktorá čoskoro priletí z Floridy, aj s Peťom. Pozdravujem všetkých, pre ktorých je to čo robím istým prínosom a majú ma radi, aj ja mám rád vás :)

Zobrazené x
Keytagy
  • developerstvo
  • homepage
  • laciq
  • vizualizacie
  • zmena
  • život
Najčítanejšie
All rights reserved! laciq@itcs.sk ICQ 243-137-153